Başvuru Formu

Başvuru Formu

Değerli katılımcılar,

Bildiğiniz gibi Covid-19 salgını yüzünden Miss Turkey 2020 ve dünyadaki hemen hemen tüm üst düzey uluslararası yarışmalar yapılamamaktadır. Tüm dünyada ve ülkemizde de salgının giderek artıyor olması bu belirsizliğin daha devam edeceği anlamına gelir. Miss Turkey Organizasyonu olarak, herkes kendini güvende hissetmeden yarismayı yapmama kararı aldık. Ancak salgının tamamen kontrol altına alınması ve Miss Wold, Miss Universe ve Miss Supranational gibi yarışmaların yapılması durumunda, tüm şartları dikkate alarak tabi ki ilerleyen tarihlerde yarışmamızı yapacağız. Gerekirse çok izole bir ortamda seyircisiz bile yapabiliriz. Gelişmelerden sizleri bilgilendiriyor olacağız. 

Aynı zamanda birçok katılımcı arkadaşımız başvuruların başlamasını beklemektedir. Bu durumda başvuruları başlatmış durumdayız. Ancak bu yıldan itibaren başvurularımız ücretli olacaktır. Bunun ana sebebi, maalesef çok sayıda sahte ve uygunsuz başvuruları engellemektir. Dünyada ve ülkemizde birçok yarışmada uygulandığı gibi başvurular ücretli olacak ve ciddi katılımcılar 300,00 TL (KDV dahil) ödeyerek başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapmak isteyen katılımcılar başvuru sayfamızda bulunan banka havale veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle, fatura karşılığı başvuru yapabileceklerdir. Böylelikle yarışma tarihi henüz belli olmamasına rağmen başvuruları çok detaylı inceleyip, katılımcılara şahsi tavsiye ve önerilerimizi göndereceğiz. 

Yarışmamıza başvurmadan önce mutlaka katılım şartlarını okuyunuz. Ayrıca henüz pasaportunuz yoksa bile başvurabilirsiniz ancak TC pasaportu olmayanlar pasaport için hemen başvursunlar. Ön eleme ve finalde sadece en az 1 yıl geçerli TC pasaportlu arkadaşlara yer vermek zorundayız bilginize sunar bol şanslar dilerim.

Saygılarımla,

En kısa zamanda ülkemizin ve dünyanın Covid-19 salgınından kurtulmasını diliyoruz. 
Sağlıkla kalın. 

Can Sandıkçıoğlu
Miss Turkey Org. Başkanı

 Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler

Resim ve Videolar

Ödeme Seçenekleri

Başvuru Tamamlandı

Kişisel Bilgiler
İletişim Bilgileri
Kişisel Bilgiler - 1
Kişisel Bilgiler - 2